4Home Povlečení Appletime micro , 160 x 200 cm, 2 ks 70 x 80 cm


4Home Povlečení Appletime micro, 160 x 200 cm, 2 ks 70 x 80 cm

Stylové a hebké povlečení pro náročné spáče

Život je příliš krátký na špatné spánky. Proto si dopřejte kvalitní povlečení, které nejenže vypadá skvěle, ale navíc je i úžasně pohodlné. A to právě nabízí 4Home Povlečení Appletime micro, které si zamilují všichni kdo milují jablíčka.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/4home-povleceni-appletime-micro-160-x-200-cm-2-ks-70-x-80-cm

Jablíčkový motiv s drobnými puntíky

4Home Povlečení Appletime micro jednoduchou a elegantní černobílou barevností. Design je však obohacen o motiv jablíčka, který zdobí drobné puntíky na hladkém mikrovláknu. Tento jednoduchý prvek dodává povlečení skvělý vzhled a zaručeně potěší všechny milovníky tohoto sladkého ovoce.

Oboustranné provedení a snadná údržba

Největší výhodou tohoto povlečení je jeho oboustranné provedení. Z jedné strany naleznete vetší a z druhé drobnější vzor, takže můžete měnit vzhled postele každý den. A společně s tím je zde i snadná údržba. Hladké mikrovlákno se totiž rychle schnou, málo se mačká a nežmolkovatí, takže budete mít úplně nové povlečení i po mnoha praních.

Souprava pro kompletní výměnu povlečení

Souprava obsahuje 2x povlak na polštář 70 x 80 cm a 1x povlak na přikrývku 160 x 200 cm. Díky tomu můžete vyměnit veškeré povlečení na své posteli a užít si skvělý spánek v novém a pohodlném prostředí.

4Home Povlečení Appletime micro

Závěr: Dopřejte si luxus a pohodlí s 4Home Povlečením Appletime micro. Stylová černobílá kombinace spolu s motivem jablíčka s drobnými puntíky a oboustranným provedením dodají vaší ložnici novou energii. A co víc, snadná údržba a skvělý materiál vás bude dělat spokojenými po mnoho let.