Bílý kovový věšák Kave Home Chelsey – stylový a praktický doplněk pro váš interiér

Designový věšák Kave Home Chelsey zaujme svým neotřelým minimalistickým vzhledem. Jednoduchá konstrukce z 5 kovových částí a 5 věšáčků z kaučukového dřeva zajistí osobitý design a styl. Věšák se skvěle hodí do skandinávských interiérů a designového prostředí.

Bílý kovový věšák Kave Home Chelsey

Stylový a praktický doplněk

Tento věšák není pouze módním doplňkem pro vaše oblečení, ale také praktickým pomocníkem v každodenním životě. Můžete na něj pověsit své bundy, kabáty, šály, batohy nebo kabelky. Věšák Kave Home Chelsey vám tak ušetří místo a přidá do vašeho interiéru na eleganci a vkusu.

Jak správně věšák chránit

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zde najdete více informací o bílém kovovém věšáku Kave Home Chelsey

Závěr

Není pochyb o tom, že bílý kovový věšák Kave Home Chelsey je stylový a praktický doplněk pro váš interiér. Může být skvělým řešením pro malé prostory, které si zaslouží vkusnou dekoraci. Pokud chcete oživit váš dům elegantním kouskem, tento věšák je skvělou volbou.