Click – červená zahradní židle, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb!

Zahradní židle HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem. Židle Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Praktickým prvkem této židle je možnost polohovatelnosti a možnost zvýšit si tak úroveň relaxace a odpočinku. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví.

Click - červená zahradní židle

Moderní vzhled a možnost polohování

Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu židle. Židle je vhodná do exteriérového prostředí a dokonale se hodí například na terasu nebo balkon. Click zahradní židle je navíc polohovatelná, takže si ji můžete přizpůsobit svým potřebám a nastavit ji tak, aby byla co nejpohodlnější.

Click - červená zahradní židle

Pohodlný sedák z plastových lamel

Pohodlný sedák vyrobený z plastových lamel je velmi příjemný na dotek. Navíc je také snadno udržovatelný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Jakmile si na Click židli sednete, nebudete ji chtít opustit.

Click - červená zahradní židle

Bambusové područky

Bambusové područky jsou nejen praktické, ale také krásně vypadají. Díky nim máte při relaxaci na zahradě perfektní oporu pro ruce. Navíc bambusové dřevo patří mezi ekologické materiály, takže pomáháte jak svému zdraví, tak i naší planetě.

Click - červená zahradní židle

Kovová podnož

Kovová podnož je pevná a stabilní, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost. Navíc elegantně doplňuje celkový vzhled zahradní židle Click. Kov patří k tradičním materiálům používaným v zahradním nábytku, takže s Click židlí nemůžete minout.

Click - červená zahradní židle

Závěr

Zahradní židle Click od HOUE si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Můžete ji snadno polohovat několika způsoby a tím si zajistit maximální pohodlí. Výrobce kladl velký důraz na moderní design, takže se židlí Click získáte nejen praktický pomocník při odpočinku, ale také stylový doplněk pro váš zahradní prostor. Pro zajištění dlouhodobého a bezproblémového užívání je důležité židli pravidelně udržovat. K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Koupit Click zahradní židli na www.interierio.cz