Designový květináč Prosperplast Boardee Medium v tmavě šedé barvě

Jednoduchost spojená s nadčasovým stylem

Květiny jsou vždy krásné ozdoby našich domovů a zahrad. K jejich prezentaci potřebujeme i krásnou a hlavně funkční nádobu. Designový květináč Prosperplast Boardee Medium je tou správnou volbou pro ty, kteří touží po nadčasovém stylu kombinovaném s jednoduchostí.

Prosperplast Boardee Medium má tvar obdélníkového květináče, který napodobuje nádoby vyrobené z malých latí. Díky tomu se hodí do různých stylů a interiérů. Květináč je vyroben ze speciálního plastu, který zajišťuje dlouhodobou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Květináč na zábradlí

Květináč je vhodný pro venkovní použití a díky svému designu se hodí na moderní i tradiční domy a chaty. Tento květináč se díky svým rozměrům a vzdušnosti hodí především na zábradlí nebo na balkóny. Jednoduše ho můžete zavěsit na zábradlí nebo připevnit pomocí držáku, který najdete v obchodě s květináči.

Rozměry květináče

Při výběru květináče je důležité zohlednit jeho rozměry. Prosperplast Boardee Medium nabízí následující rozměry:

  • Délka: 19,4 cm
  • Šířka: 21,2 cm
  • Výška: 13 cm
  • Objem: 2,2 l
  • Barva: Tmavě šedá (Antracit)
  • Hmotnost: 165 g

Prosperplast Boardee Medium – naše doporučení

Pokud hledáte květináč, který vás okouzlí svým nadčasovým designem a zároveň splní všechny požadavky, které na něj kladete, je Prosperplast Boardee Medium tou správnou volbou. Nyní si můžete tento květináč zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz.

Kvetinac Boardee Medium tmave sedy