Dřezová baterie s chromovou a černou barvou CO102.0/11CMATC od RAV SLEZÁK s silikonovým ramínkem 100 mm


Dřezová baterie s chromovou a černou barvou CO102.0/11CMATC od RAV SLEZÁK

Páková nástěnná dřezová baterie se silikonovým ramínkem. V černé barvě v kombinaci s chromem. Rozteč baterie 100 mm. S matným povrchem.

Důležité vlastnosti baterie

  • Barva: černá / chrom
  • Rozteč baterie: 100 mm
  • Povrch: matný
  • Typ baterie: nástěnná páková
  • Ramínko: silikonové, délka 100 mm

Dřezová baterie RAV SLEZÁK

Tento produkt je ideální zvolení pro kuchyně s moderním designem a chtějí-li si zákazníci pořídit kvalitní a stylovou baterii do kuchyně.

Chystáte se rekonstruovat kuchyni nebo si jen chcete vyměnit starou baterii? Pak neváhejte a sáhněte po této krásné dřezové baterii od RAV SLEZÁK. Matný povrch a kombinace černé a chromové barvy dodají vaší kuchyni ten správný moderní vzhled.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o pákovou nástěnnou baterii s roztečí 100 mm a silikonovým ramínkem. Povrch baterie je matný, čímž se baterie bude skládat do celkového moderního designu kuchyně. Ramínko je také z matného silikonu, který je nejen stylový, ale také ochrání baterii před opotřebením a sníží hlučnost při manipulaci s baterií.

Klikněte zde, abyste si tuto baterii mohli zakoupit na našem eshopu.

Přednosti baterie RAV SLEZÁK

Tato baterie je vyráběna od českého výrobce RAV SLEZÁK, který si zakládá na kvalitě svých výrobků a dlouhodobé spokojenosti svých zákazníků.

Baterie značky RAV SLEZÁK jsou také velmi snadné v použití. Baterie lze ovládat jednoduše pomocí jedné ruky díky ergonomickému tvaru páky. Díky tomu se snadno reguluje přítok vody i teplota. Kromě toho je baterie také osazena keramickým ventilem, který se odolnosti proti otáčení a zároveň zajišťuje přesné a jemné regulování.

Nakupujte tedy s rozmyslem a sáhněte po této kvalitní a stylové dřezové baterii od RAV SLEZÁK.