Falco Rozkládací křeslo Vivian Lux II v šedé barvě

Rozkládací křeslo Vivian Lux II je vhodné do dětského, studentského nebo hostinského pokoje. Tento typ nábytku se vyznačuje svou multifunkčností, protože jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí. Díky tomu máte v pokoji více místa a využití nábytku je mnohem širší.

Křeslo disponuje rozloženou plochou o velikosti 110×196 cm, což stačí i pro dospělé. V průběhu dne se tak může jednoduše skládat a sloužit jako křeslo, při noclehování se zase změní na lůžko. To je ideální řešení pro páry či jednotlivce, kteří nechtějí nebo nemohou pořídit plnohodnotnou postel.

Designově nadčasový nábytek do Vašeho interiéru

Křeslo je potaženo elegantní látkou v šedé barvě, která se hodí k mnoha dalším prvkům v interiéru. Tento odstín je v poslední době oblíbený nejen díky své modernosti a vkusu, ale také díky praktičnosti – šedá barva nepůsobí příliš výrazně, a proto se snadno doplnuje i s dalšími barevnými prvky.

Kromě základní funkčnosti má Falco Rozkládací křeslo Vivian Lux II ještě malý úložný prostor pro deku a polštář. To je další praktický prvek, protože ušetří místo v šatníku nebo jiném úložném prostoru. Příjemným bonusem je dekorační polštář, který je v základní ceně křesla. Další prvky na obrázku jsou pouze inspirací, nejsou součástí produktu.

Kupujte kvalitní a pohodlný nábytek na jednom místě

Chcete si koupit zcela nový nábytek do Vašeho domova? Navštivte e-shop KUPSI NÁBYTEK, který Vám nabízí širokou škálu produktů pro Váš interiér. Zde si můžete vybrat tento kus nábytku i spoustu dalších, které se skvěle hodí do Vašeho bytu nebo domu. Garantujeme Vám kvalitu a pohodlné nakupování.

Pro přesměrování na stránku klikněte na odkaz. Uvidíte, že jde o ideální kombinaci krásného designu a praktičnosti doplněné o malý úložný prostor pro deku a polštář.

detail-zbozi-falco-rozkladaci-kreslo-vivian-lux-II-bila

Přejeme Vám příjemný nákup a spokojenost s Vašim novým křeslem!