Halmar Psací stůl Narvik B-1: Stylový a praktický kousek pro vaši studovnu nebo pracovnu


O produktu

Halmar Psací stůl Narvik B-1 je praktický psací stůl s regálem. Je zhotoven v kombinaci černé kovové konstrukce z práškované ocele a laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma. Skvěle se hodí do pracovny, dětského pokoje či obývacího pokoje.

Design a praktičnost

Halmar Psací stůl Narvik B-1 je nejen stylovým, ale i velmi praktickým kouskem nábytku. Je vybaven regálem, který nabízí dostatek místa pro uložení knih, poznámek nebo psacích potřeb. Doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem Narvik, který vytvoří harmonický celek v každém interiéru.

Nosnost a stabilita

Konstrukce stolu je velmi stabilní a odolná. Každá z polic regálu snese náklad s maximální váhou 5 kg, takže na nich můžete bez problémů umístit těžší knihy nebo soubory s dokumenty. Všechny součástky jsou pečlivě zpracovány a poskládány tak, aby stůl vydržel mnoho let používání.

Montáž a doprava

Stůl je dodáván v demontu, ale díky přehlednému návodu na montáž ho snadno poskládáte bez použití speciálního nářadí. Pokud si s montáží nejste jisti, můžete využít naši službu, která vám stůl poskládá a umístí přímo na místě určení. Cena za tuto službu se odvíjí od vzdálenosti místa montáže od naší výrobní haly.

Závěr

Halmar Psací stůl Narvik B-1 je ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický a stylový kousek nábytku do své studovny, pracovny či obývacího pokoje. Díky pečlivému zpracování a vynikající kvalitě materiálů vám stůl slouží mnoho let.

Pokud vás tento stůl zaujal, můžete si ho objednat na našem e-shopu www.nabytekted.cz/produkt/halmar-psaci-stul-narvik-b-1-2 za velmi přijatelnou cenu. Věříme, že vás přesvědčil o svých kvalitách stejně jako nás.

Halmar Psací stůl Narvik B-1