Hanah Home přináší styl a komfort do vašeho obývacího pokoje s obývací stěnou Nirvana bílá/teak

Obývací stěna Nirvana od Hanah Home je právě tím řešením, po kterém touží každý milovník moderního designu a praktičnosti. V jednom produktu získáte nejen dostatek prostoru pro vaši televizní obrazovku, ale též mnoho dalšího úložného prostoru. Navíc si i knihomolové přijdou na své, protože stěna se skládá ze dvou polic. Ty nabídnou prostor pro vaší knižní sbírku nebo různé další dekorační předměty.

Úložný prostor

Nirvana obývací stěna není zdaleka jen o prostoru pro televizi a knihy. V rámci svého designu nabízí harmonický celek s praktickými uzavřenými prostory. Ty se vám v případě stěny Nirvana nabízejí ve formě dvou uzavřených prostorů. Ty můžou být výborným řešením pro vše, co nepotřebujete mít po ruce. A díky dobře promyšlenému designu se postará o to, abyste se nemuseli s nimi častěji setkávat, než je nutné.

Kvalita materiálů

Jak Hanah Home uvádí na svém webu:

„Kvalita materiálů je základ úspěšnosti každého výrobku.“

Když si pořizujete nový nábytek do svého obývacího pokoje, určitě očekáváte to nejlepší. A právě to vám firma Hanah Home s výrobkem Nirvana nabízí. Tento produkt je vyroben z 18 mm melaminové desky, což zaručuje nejen odolnost, ale i dlouhou životnost. Takže pokud hledáte kvalitní, ale přitom cenově dostupný nábytek, měli byste se podívat právě na tento produkt.

Pokud se vám stěna Nirvana od Hanah Home zalíbila a chcete si ji zakoupit, navštivte webové stránky www.nabytekted.cz. Zde si můžete prohlédnout nejen tento produkt, ale také další kvalitní nábytek.

obývací stěna Nirvana

Nezapomeňte si to dobře rozmyslet, ať se vám novo pořízený nábytek perfektně zhostí své úlohy v té nejstěžejnější místnosti v domácnosti!