Kave Home Koda – Dubový jídelní stůl v rozměru 160 x 90 cm

Stůl Koda dokonale odpovídá konceptu kvalitního jídelního stolu pro moderní jídelny. Okamžitě upoutá masivní dubovou deskou v krásném přírodním odstínu, která ještě více vynikne díky kombinaci s jednoduchou, černě lakovanou kovovou podnoží.

Chcete-li pro svou jídelnu krásný, prostorný a skutečně bytelný jídelní stůl, s jídelním stolem Koda rozhodně neuděláte chybu. Slušet mu to bude vedle klasické dřevěné židle i sametové designovky, která se stolem vytvoří zajímavý stylový kontrast.

Svěží interiéry s jídelním stolem Koda

Vytvořte si svěží interiér ve své jídelně s jídelním stolem Koda. Stůl bude vyhovovat jak modernímu bytu, tak i rodinnému domu se zahrádkou. Dubový nábytek přináší do bytu zdravou a energickou atmosféru. Stůl Koda se postará o přátelské a teplé atmosféře u stolu.

Dubový jídelní stůl Koda – dokonalý nábytek pro každou příležitost

Stůl Koda nabízí nejen dokonalou kvalitu, ale také moderní design, který osloví všechny milovníky jednoduchých a útulných interiérů. Koda je vyrobena z kvalitního dřeva a svými rozměry 160 x 90 cm skvěle poslouží na každou příležitost. A když nebudete stůl používat, můžete pod něj uložit další nábytek jako jsou židle, stoličky nebo jiné předměty, které nechcete mít na očích.

Jídelní stůl Koda od Kave Home je tu právě pro vás

Neotálejte a pořiďte si tento skvostný kousek nábytku i vy. Zkrášlete svůj domov masivním dubovým stolem Koda, který spojuje kvalitu a design. Díky jednoduchému designu se hodí skvěle s jakýmkoli typem židle, takže nemusíte mít obavy o to, zda budete muset nakupovat nábytek zvlášť.

Získejte eleganci a styl do své jídelny bez námahy. Objednejte si dubový jídelní stůl Koda od Kave Home ještě dnes a budete mít doma kousek nábytku, který bude sloužit nejen vám, ale také vašim hostům.

Odkaz na produkt: https://www.sidonia.cz/produkt/dubovy-jidelni-stul-kave-home-koda-160-x-90-cm