Nová řada Dieter Knoll: Široká komoda o rozměrech 165/80/40 cm

Široká komoda

Tato stylová komoda se bude skvěle vyjímat ve Vašem obývacím pokoji nebo v ložnici. Dieter Knoll je označován jako jeden z nejvýznamnějších evropských návrhářů nábytku. S jeho novou řadou širokých komod se můžete těšit na moderní design a praktické úložné prostory. Nábytek o rozměrech cca 165 x 80 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z dřevotřísky s povrchem v moderní bílé barvě s vysokým leskem.

Frézované úchytky pro vkusný kompaktní vzhled

Frézované úchytky dotvářejí vkusný kompaktní vzhled. Dieter Knoll myslel na detaily! Proč nechat obyčejné úchytky, když mohou být frézované a dotvoří tak celkový vzhled nábytku? Prohlédněte si jeden z nejlepších prvků této široké komody zde.

2 dveře, 4 zásuvky

Do úložného prostoru za 2 dvířky se 2 vkládacími policemi a do 4 zásuvek uložíte oblečení nebo nejrůznější věci denní potřeby. Široká komoda od Dietera Knolla nabízí praktické úložné prostory pro Vaše věci. Nejen oblečení, ale klidně i papíry, knihy nebo dekorace – prostor je dostatečný a vše bude snadno přístupné.

Navíc, komoda z této řady je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí tak robustní zpracování. Je to komoda, kterou si oblíbíte a bude Vám sloužit dlouhé roky.

Základní informace:

  • TYP: 44-958-13
  • KO: BÍLÁ
  • FR: LESKLÁ BÍLÁ
  • 2 DVEŘE, 4 ZÁSUVKY

Široká komoda