Novinka GAB: Luxusní obývací stěna Lorona 23 v bílém provedení s dotekem zlatého dubu


Lorona: moderní a elegantní řešení pro váš obývák

Pokud toužíte po dokonalém designu a vyhledáváte skvělou funkčnost, pak je obývací stěna Lorona tou nejlepší volbou. Tento nábytek přináší dokonalou kombinaci moderního stylu a luxusního designu.

Víte, co je to to nejlepší na této stěně? Možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním, která vám zajistí dokonalé osvětlení vašeho obýváku. A když budete potřebovat koncentraci, stačí světla vypnout.

Televizní skříň: univerzální prvek

Televizní skříň je tím prvkem, který se hodí naprosto každému. Pokud ji potřebujete stojící, máte ji. Pokud ji chcete na zeď, máte ji taky. A co je na tom nejlepší? Všechny části stěny Lorona jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu.

Vyčnívající části desky jako kliky

Vyčnívající části desek jsou fantastickým prvkem, neboť fungují jako kliky. Pokud tedy potřebujete otevřít nebo zavřít dveře, stačí kliknout na ně. A zastoříte jimi nejen své přátele, ale především sami sebe.

Systém „tichého zavírání“

Mechanismus „tichého zavírání“ zajišťuje, že se vaše dveře zavírají taktéž tichým a jemným způsobem. Nemusíte se bát, že se rána proline vaším bytem, aniž byste si to přáli.

Systém „push to open“ a panty „tichého zavírání“

Pokud současně použijete mechanismus „push to open“ a panty „tichého zavírání“, panty se nedotknou zarážky. A co tedy musíte udělat? Ručně zavřít sami!

Nábytek v jedné sestavě – skvělá volba

Nábytek v jedné sestavě je to nejlepší řešení pro ty, kteří chtějí prémiovou kvalitu za dobrou cenu. Sestava GAB Lorona 23 vás uchvátí svým oku lahodícím vzhledem a luxusním dotekem.

Dopřejte si tuto sestavu nábytku se skládající se ze sedmi prvků: dvou závěsných skříní, televizní skříňky, závěsných vitrín a jedné závěsné police. To vše v bílém provedení s dotekem zlatého dubu. Fantastický nábytek, který bude nejen váš, ale i vašich návštěv vítaným zpestřením.

Rozměry prvků sestavy

– nástěnná skříň – výška: 34cm / šířka: 105cm / hloubka: 32cm
– Televizní skříň – výška: 37,5 cm / šířka: 100 cm / hloubka: 43 cm
– závěsná vitrína – výška: 116,5 cm / šířka: