Recenze pohovky Falco Vivian Gold III: Pohodlí a elegance v zelené variantě


Vhodná do malých prostor

Pohovka Vivian je ideální pro ty, kteří hledají elegantní a stylovou pohovku pro menší pokoje. S rozměry 199 x 90 x 90 cm se tento kousek hodí do každého obývacího pokoje, studentského bytu nebo hostinského pokoje. Navíc si můžete užít příjemného odpočinku na pohodlném sezení, díky vlnitým pružinám a PUR pěně, které tvoří výplň sedáku.

Rychle a jednoduše rozložte pohovku

Rozkládací pohovka Vivian je k dispozici v zelené variantě a zapadne do každého interiéru. Pokud máte rádi hosty, kteří zůstanou na přespání, jednoduchým přemístěním získáte lůžko na příležitostné přespání pro Vaše návštěvy.

Úložný prostor pro Vaše věci

Nový kus do Vašeho bytu by neměl být jen hezký, ale zároveň praktický. A pohovka Vivian Gold III tomuto požadavku dokonale vyhovuje. Dostatečný úložný prostor, který můžete využít např. na deku a polštář, je uvnitř pohovky skryt.

Objevte elegantní řešení pro úložný prostor skrytý uvnitř pohovky Vivian Gold III a udržte pořádek ve své obývací či ložnici.

Darovaný polštář zdarma

Líbí se Vám pohovka Vivian Gold III, ale nevíte, kde si koupit kvalitní výrobek? V našem e-shopu najdete nejen tu nejlepší cenu pohovky, ale i bonus v podobě darovaného polštáře. V ceně pohovky je dokonce 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Zakoupit si pohovku rychle a snadno

Pokud uvažujete o výběru pohovky Falco Vivian Gold III, je třeba zmínit, že po zakoupení přichází na řadu doprava a montáž. Máte-li zájem o dodání i s montáží, rádi Vám nábytek dopravíme a sestavíme.

Objednávejte tedy snadno a rychle přímo z našeho e-shopu. Pohovku Vivian Gold III můžete zakoupit online za výhodnou cenu.

Pořiďte si tuto elegantní a praktickou pohovku pro svůj byt hned teď a využijte výhodnou cenu z našeho e-shopu

pohovka

pohovka

Přejít na stránku produktu: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/falco-pohovka-vivian-gold-iii-zelena-3