Sada 2 prostírání z kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta – rozměr 33 x 45 cm


Sada 2 prostírání z kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta

Značka Apolena

Značka Apolena je svými kousky tím ideálním řešením každého interiéru, ve kterém vládne pevná ruka romanticky založeného člověka. Dokonale totiž podtrhnou atmosféru, ve které hlavní roli hraje láska, lehkost a jemné barvy.

Prostírání z kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta

Sada 2 prostírání kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta má rozměr 33 x 45 cm. Tento designový kousek s motivy New Yorku dodá každému interiéru živost a originalitu. Pokud chcete svůj stůl ozvláštnit a vzbudit zájem vašich hostů, pak je toto prostírání tou pravou volbou.

Nabízíme vám tento výjimečný kousek za neuvěřitelnou cenu! Pokud ho chcete mít na svém stole, neváhejte a kupte si ho ihned.

Originalita a styl do vašeho domova

Prostírání z kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vydržely každodenní používání a zároveň dodaly vašemu domovu originální vzhled. Díky svému designu s motivy New Yorku se budete cítit jako v srdci velkoměsta.

Údržba prostírání

Prostírání z kolekce Mike & Co. NEW YORK Bretta jsou velmi snadno udržovatelná. Doporučujeme však ruční praní v teplé vodě s přidáním jemného pracího prostředku. Prostírání je následně nutné vyždímat a nechat uschnout na sušičce nebo napnuté na rovné ploše.

Prostírání