Soro 65 + Soro 93: Moderní rohová sedací souprava ONTARIO v levém provedení


Soro 65 + Soro 93: Moderní rohová sedací souprava ONTARIO v levém provedení

Sedací souprava s úložným prostorem a možností rozložení je ideální volbou do vašeho moderního interiéru. Zaručí Vám nejen pohodlí při sledování televize, ale také kvalitní spánek Vaší návštěvy.

Popis zboží

Nabízíme vám rohovou sedací soupravu , která zaujme svým moderním designem a dotvoří váš interiér. Sedací souprava má výškově nastavitelné opěradlo, které umožní pohodlně sedět nebo ležet. Součástí je také úložný prostor na povlečení, který zvětší úložný prostor vašeho interiéru.

Vlastnosti

  • Materiál: Kůže / eko kůže
  • Rozměry: 326 x 210 x 86 cm
  • Možnost rozložení: Ano
  • Úložný prostor: Ano
  • Barva: Šedá
  • Levé provedení: Ano

Cena a dostupnost

Cena této rohové sedací soupravy je 18 990 Kč. Souprava je skladem a ihned k odběru. Pokud máte zájem o tuto sedací soupravu, klikněte na tlačítko níže a přejděte na stránku produktu:

Přejít na stránku produktu

Zakoupení a doprava

Pokud se rozhodnete pro nákup této rohové sedací soupravy, objednávku můžete provést na našem eshopu nebo telefonicky na čísle 000 000 000. Po objednání vás budeme kontaktovat ohledně termínu a způsobu dopravy.

Zákaznický servis

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně koupě této sedací soupravy, neváhejte nás kontaktovat na čísle 000 000 000 nebo emailem na info@nabytekhned.cz. Rádi vám poradíme a pomůžeme s vaším výběrem sedací soupravy.

Závěr

je skvělou volbou pro váš moderní interiér s úložným prostorem a možností rozložení. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pohodlí při sledování televize nebo kvalitní spánek vaší návštěvy.

© 2021 NaBytekHNED.cz – vše pro Váš domov