Strana


Moderní psací stůl KORDA B20 s ABS hranou a množstvím úložných prostor

Psací stoly jsou nezbytným kusem nábytku pro každého, kdo pracuje z domova nebo potřebuje prostor pro studium. Požadavky na moderní stoly však nejsou jen očekávání funkcí, ale také estetických aspektů. Psací stůl KORDA B20 je jedním z těch stolů, které dokážou uspokojit oba tyto požadavky.

Kvalitní deska s ABS hranou dodávající stabilitu

Psací stůl KORDA B20 je vyroben z kvalitní desky o síle 16 mm a okraje jsou chráněny ABS hranou. Díky této kombinaci je stůl pevnější a stabilitu dodává kvalitním materiálem. Concentrální deska se skládá z dvou částí připojených pod úhlem 90 stupňů.

Prostorem pro uložení věcí

V psacím stole KORDA B20 najdete celkem pět úložných prostor: tři zásuvky a dvě otevřené police. Zásuvky jsou prostorné a komfortní, skvěle umístíte do nich většinu dokumentů. Otevřené police jsou ideální pro knihy, podklady nebo jiné věci, které chcete mít na dosah ruky. Na druhé straně stolu se nachází malá skříňka, kde lze ukládat důležité dokumenty nebo veškeré kabely.

Výběr orientace rohu

Samostatnou vlastností tohoto psacího stolu je možnost si zvolit orientaci rohu. Tuto funkci určitě ocení osoby, které potřebují umístit stůl do nepravidelného prostoru, nebo kde prostě nelze roh umístit standardním způsobem. Stůl tak bude pasovat nejen do vaší kanceláře, ale i do obýváku nebo ložnice.

Lesklé nebo matné provedení?

Tento psací stůl je dostupný ve více barevných provedení, včetně lesklých. V lesklém provedení jsou vždy přední strany zásuvek lesklé, ostatní části jsou v matu. Tento prvek dodává rozměr a hloubku designu stolu, čímž se z něho stává víc než jen psací stůl.

Pokud vás tento psací stůl zaujal, můžete si ho zakoupit na webové stránce Codina. Tento moderní psací stůl je jedním z těch, které dokáží uspokojit vaše estetické i funkční potřeby.

Psací stůl KORDA B20

Pro výrobu psacího stolu KORDA B20 byly použity především materiály jako LTD a PVC, což zaručuje kvalitní a dlouhodobou životnost stolu. Jeho rozměry jsou 155 x 77 x 85 cm a váha 48,5 kg. To vše dává záruku, že tento stůl vám bude sloužit mnoho let.

Klikněte zde a objednejte si psací stůl KORDA B20 na webové stránce Codina.