Stropní osvětlení Malik s drátěnými ratanovými koulemi a 4 svítidly


Dekorativní stropní lampa s mřížovým kovovým stínidlem v černé barvě

je dokonalým doplňkem pro každý interiér. Tento dekorativní stropní lustr vyniká svým moderním designem, kdy spojení drátovaného kovu a přírodního ratanu vytváří jedinečný a sofistikovaný vzhled. Ratanové koule poskytují difuzi světla, díky čemuž je výsledný efekt stínů a světla velmi zajímavý.

Stropní osvětlení Malik s drátěnými ratanovými koulemi a 4 svítidly

Elegantní mřížové kovové stínidlo v černé barvě zajišťuje dostatečné rozptýlení světla do místnosti. Ratanové koule na lampe jsou velmi jemné, přitom však dokonale provází světlo z lampy a vytváří kreativní světelné efekty. Osvětlení vynese do ložnice či obývacího pokoje útulnou atmosféru a vřelou náladu.

Stropní lustr Malik má světelný výkon na úrovni 4 x 40W, takže vám poskytne dostatečné množství světla. Použít ho lze buď jako hlavní osvětlení v místnosti, nebo jako doplněk k hlavnímu zdroji světla, který podtrhne celkový vzhled interiéru. Stropní lampa je snadno montovatelná a je vhodná do každého interiéru.

Detail ratanové koule na stropní lince

Kde se stropní osvětlení Malik s drátěnými ratanovými koulemi a 4 svítidly použije?

je ideální do moderně zařízených bytů, ale hodí se také do venkovského stylu. Jeho nápadný a sofistikovaný vzhled vynikne v obývacím pokoji, jídelně či ložnici. Vzhledem ke svému útulnému designu lze tento lustr umístit také do pokojů, kde se potřebujete uvolnit a zrelaxovat.

Stropní lampa Malik je cenným doplňkem každého interiéru. Je to dokonalá volba pro ty, kteří hledají originální design a nenajdou svůj styl v klasických svítidlech. Pokud tedy hledáte něco speciálního, tento výrobek určitě nezklame.

V našem online obchodě Nábytek HNED najdete dekorativní stropní lustry a spoustu dalších produktů, díky kterým si můžete udělat z domova svůj malý ráj.