Stylový konferenční stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-13 v jasně světlém provedení z jasanu

Konferenční stolek ze sektorové řady INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení jasan světlý. Dodáváme v demontovaném stavu.

Charakteristika produktu

Stylový konferenční stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-13 je vyroben z jasanu a nabízí funkcionalitu a designovou eleganci do vašeho domova či kanceláře. Jasně světlé provedení dodává stolečku jemnost a prosvětlení celého prostoru.

Stolek je vybaven jedním úložným prostorem, který je krytý otvíratelnou klapkou. Vstup do úložného prostoru poskytuje rozměr 54 x 54 cm s výškou 20 cm.

Proč zvolit INDIANAPOLIS?

Exkluzivní kolekce INDIANAPOLIS od italského výrobce nábytku Casarredo je známá kvalitou a moderním designem. Konferenční stolek Indianapolis I-13 navazuje na tuto tradici a nabízí jedinečnou kvalitu a výborný design, což jsou základní rysy celé kolekce.

Jestliže hledáte stylový a praktický konferenční stolek, který vám bude sloužit dlouhodobě a zároveň bude efektně vypadat, INDIANAPOLIS I-13 je pro vás tou nejlepší volbou. Jasně světlé provedení vytváří elegantní atmosféru pro vaše meetingy či pracovní jednání.

Závěr

Pokud chcete zakoupit konferenční stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-13 v jasně světlém provedení z jasanu, navštivte náš e-shop.

Stylový konferenční stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-13

Přejít do e-shopu