Tmavě hnědý dubový jídelní stůl ROWICO FILIPPA 180 x 90 cm – stylový kousek pro vaši jídelnu

Robustní jídelní stůl ROWICO FILLIPA bude tím pravým kouskem pro jídelnu každého milovníka poctivých přírodních materiálů. Deska i podnož stolu jsou vyrobeny z dubového dřeva, které získalo certifikát FSC. Dřevo je díky certifikaci ekologicky šetrné a výroba stolu tak nezatěžuje životní prostředí.

Jeho kresbu si na první pohled zamilujete – přinese do vaší jídelny hřejivou útulnou atmosféru. U stolu se pohodlně nají 6-8 osob, ocení ho tedy i početnější rodiny a milovníci návštěv.

Jídelní stůl ze dřeva s certifikací FSC

Již od prvního pohledu zaujme tento tmavě hnědý jídelní stůl ROWICO FILIPPA svým unikátním vzhledem a kresbou dřeva. Deska i podnož jsou vyrobeny z certifikovaného dubového dřeva, které garantuje šetrnost k životnímu prostředí a kvalitu použitých materiálů.

V případě, že se rozhodnete pro koupi tohoto stolu, můžete být si jisti, že jste si pořídili nábytek s minimálním dopadem na životní prostředí.

Dubové dřevo pro nádhernou atmosféru v jídelně

Pro milovníky přírodních materiálů a rustikálního stylu je tento jídelní stůl ROWICO FILIPPA skvělou volbou. Dubové dřevo totiž dává stolu unikátní kresbu a krásný hřejivý nádech.

S takovýmto kusem se stanete majiteli unikátního a originálního jídelního stolu, který přinese do vaší jídelny nádhernou atmosféru.

Pro koho je tento stůl vhodný?

Hledáte-li kvalitní a stylový jídelní stůl, který je vyroben z certifikovaného dubového dřeva a poskytuje dostatek místa pro větší rodiny, nebo návštěvy přátel, stůl ROWICO FILIPPA je určen právě pro vás.

Pokud jste imunní vůči módním trendům, ale zároveň milujete rustikální styl a přírodu, tento stůl zaručeně splní vaše nároky a stanete se majitelem originálního kusu nábytku, který vám poskytne vše, co od kvalitního jídelního stolu očekáváte.