Zelený zahradní stůl Nardi Spritz 61 cm – plastový král zahrady!

Zahradní bistro stolek Spritz od značky Nardi udělá radost každému milovníkovi odolného a vkusného nábytku. Stůl je celý vyrobený z polypropylenového sklolaminátu ošetřeného anti UV ochranou, díky čemuž se nemusíte bát nechat jej na slunci. Stůl je díky materiálu plně recyklovatelný, čímž snižuje dopady na životní prostředí. Dolaďte svou zahradu k dokonalosti se stolkem Spritz.

Design a barva

Zelená barva stolu Spritz je výbornou volbou pro každou zahradu. Nejenže krásně doplní zelený trávník a zelené listy stromů, ale skvěle vynikne i na terase obklopené květinami a rostlinami. Design stolu je moderní, jednoduchý a vkusný, takže se hodí jak k moderním vilám s minimalistickým interiérem, tak i k rustikálním chatám v horských oblastech.

Zelený zahradní stůl Nardi Spritz 61 cm - plastový král zahrady!

Velikost a využití

Stůl měří 61 cm v průměru a vysoký je 74 cm, což je ideální výška pro posezení s přáteli u několika studených nápojů nebo kávy. Stůl lze použít také jako doplněk k velkému zahradnímu stolu, na kterém poslouží jako místo pro servírování a umístění dekorací.

Zelený zahradní stůl Nardi Spritz 61 cm - plastový král zahrady!

Bezpečnost a údržba

Stůl je velmi bezpečný a stabilní, díky čemuž si můžete být jisti, že vám nespadne ani při silném větru. Údržba stolu je velmi jednoduchá a snadná, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a je opět jako nový.

Nakupujte zahradní stoly od Nardi na Interierio.cz

Pokud hledáte vkusný, odolný a kvalitní zahradní nábytek, neváhejte nakoupit na téměřměší e-shopu na českém trhu – Interierio.cz. Nabízíme širokou škálu zahradního nábytku, včetně stolu Spritz od značky Nardi. U nás najdete produkty od světových designérů a výrobců, za skvělé ceny a s rychlým doručením a profesionálním servisem.

Nakupujte zelený plastový zahradní stůl Nardi Spritz 61 cm na Interierio.cz