BRW DARIN (B14) – praktický a stylový toaletní stolek v dubu Arlington

Toaletní stolek DARIN (B14) BIURKO je vhodný k umístění do ložnice, ale také je možné umístit jej v pracovně jako malý psací stůl. Vyroben je v LOFT stylu, který je v dnešní době velice oblíbený. Má kovovou konstrukci černé barvy. Pracovní deska je zhotovena z lamina v barvě dub arlington.

BRW DARIN (B14) - toaletní stolek v dubu Arlington

Vysoce kvalitní materiály

Toaletní stolek DARIN (B14) BIURKO je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které odolají každodennímu používání. Pracovní deska je vyrobena z laminovaného dubu arlington, který působí velmi luxusně. Kovová konstrukce je pevná a stabilní, a tak se nemusíte obávat o bezpečnost při používání stolečku.

Výsuvná deska a úložný prostor

Stolek DARIN (B14) BIURKO disponuje praktickou výsuvnou deskou pod pracovní deskou. Kromě toho se zde nachází také úložný prostor, kde naleznete USB vstup a otvor na protažení elektro kabelů. Díky tomu si můžete snadno a rychle připojit svá elektronická zařízení a nemusíte se obávat o zapojení a uskladnění kabelů.

BRW DARIN (B14) - toaletní stolek v dubu Arlington

Otevřená police s LED osvětlením

Vrchní část toaletního stolečku DARIN (B14) BIURKO je vybavena otevřenou policí, která je osvětlena LED světlem, jež je v ceně nábytku. Intenzitu světla můžete snadno a rychle regulovat dle svých potřeb a přání. Tento praktický a stylový stolek vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň bude tvořit pěkný doplněk do vašeho bytu.

Zjistit více na stránce prodejce