VITRÍNA NORYCTER 2D – BÍLÁ: Dokonalá prezentace vašich předmětů!

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě je skvělým vybavením pro vaší domácnost. Je to policový regál s dvířky, který poskytuje dostatek prostoru pro uložení vašich předmětů. Vitřína je vyrobena z kvalitního laminátu, což zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost. Rozměry vitríny jsou 88,4 x 44 x 201 cm, což umožňuje uložení větších předmětů. Váha při instalaci je zhruba 62 kg.

Policový regál s dvířky

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě nabízí úložný prostor na dvou úrovních. Tyto úrovně jsou přístupné skrz dvířka vybavená kovovými klikami. Tyto dveře je možné uzamknout, což zajišťuje bezpečné uložení vašich předmětů. Dvířka mohou být otevírána jak vlevo tak i vpravo, takže můžete vitrínu upravit podle vašich preferencí.

Barva: bílá

Barva vitríny Norycter 2D je bílá. Tato barva se snadno kombinuje s různými interiéry a vytváří moderní a svěží atmosféru. Bílá barva vytváří dojem světla a vzdušnosti, což umožňuje vitríně zvýraznit ukládané předměty a udělat z nich dominantu místnosti.

Rozměry (šxhxv): 88,4 x 44 x 201 cm

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě má rozměry (šxhxv) 88,4 x 44 x 201 cm. Tyto rozměry umožňují vitríně pojmout větší předměty, jako jsou knihy, nebo dekorativní předměty, jako jsou vázy, figurky a podobně.

Materiál: laminát

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě je vyrobena z kvalitního laminátu. Laminát je vynikajícím materiálem pro výrobu nábytku díky své trvanlivosti a odolnosti. Laminát je schopen odolávat vlhkosti, poškrábání a jiným každodenním opotřebení, což vyústí v delší životnost vitríny.

Nosnost police: 7 kg

Každá policová deska na vitríně Norycter 2D v bílé barvě může unést váhu až 7 kg. To umožňuje uložit i těžší předměty, jako jsou knihy nebo lampy.

Dodání v demontu

Vitřína Norycter 2D bude doručena v demontu. Dodávka v demontu snižuje náklady na dopravu, což se může pozitivně odrážet v její ceně. Navíc demontáž a instalace vitríny jsou snadné a rychlé.

Záruka 24 měsíců

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě je kvalitní produkt, který je zahrnut v 24měsíční zárukou. Tato záruka zajišťuje, že při normálním používání a údržbě vitríny bude fungovat bez problémů.

Vitřína Norycter 2D v bílé barvě nabízí ideální řešení pro uložení vašich předmětů. Je vyrobena z kvalitního laminátu a nabízí dostatek úložného prostoru pro uložení knih, dekorativních předmětů a dalších potřeb. Dvířka s kovovými klikami zajišťují bezpečné uložení vašich cenných předmětů. Vitrína může unést váhu až 7 kg na každé polici a její rozměry umožňují uložení větších předmětů. Dodávka v demontu umožňuje snadnou a rychlou instalaci a 24měsíční záruka zaručuje, že vitrína bude sloužit bez problémů!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si vitrínu Norycter 2D v bílé barvě u nás na kupsinabytek.cz.

Vitrína Norycter 2D - Bílá

Zajímají Vás další výrobky z kategorie vitríny? Navštivte naši stránku a vyberte si z naší široké nabídky kvalitních a moderních vitrín.

Vitríny La Redoute

Klikněte na odkaz pro detailní informace o výrobku: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/vitrina-norycter-2d-bila