Sada porcelánového nádobí Orion Green – 18-dílná kompletní sada kuchyňského vybavení

Vaše s láskou připravené pokrmy si zaslouží nádobí, které jejich krásu ještě podpoří. Co takhle vsadit na tuto sadu Orion Line, která snoubí minimalistický design s nesmrtelnou klasikou v podobě porcelánového materiálu.

Obsah sady:

6 mělkých talířů o rozměrech 24 x 24 cm

Když si sednete ke stolu a položíte si na něj mělký talíř z této sady, ihned pocítíte, že se jedná o kvalitní kousek. Porcelánový materiál vytváří iluzi jemné nádoby, která vaší večeři dotáhne do dokonalosti.

6 hlubokých talířů o rozměrech 21 x 21 cm

Hluboké talíře z této sady jsou ideální pro polévky, nebo pokrmy s omáčkami. Také se můžete rozhodnout použít je jako mísy na salát či předkrmy. Talíře mají dostatečně hluboký tvar, takže se do nich vejde pořádné množství vašeho oblíbeného jídla.

6 dezertních talířů o rozměrech 18,5 x 18,5 cm

Nepřehlédněte ani dezertní talíře z této sady, které jsou naprosto dokonalé pro servírování dezertů či drobných svačinek. Nejenže budou skvěle vypadat na stole, ale také pomohou zvýraznit chuťové vlastnosti každého sektoru.

Tuto 18-dílnou sadu porcelánového nádobí Orion Green si můžete objednat na stránkách Maliboo.cz. Pokud hledáte kompletní sadu kvalitního kuchyňského vybavení, rozhodně doporučujeme vsadit na tento kousek. Vaše kuchařské kreace si zaslouží porcelánové nádobí, které bude plnit nejen praktické, ale také estetické funkce.

Sada porcelánového nádobí Orion Green

Je také dobré zmínit, že porcelánový materiál je odolný a snadno se udržuje čistý. Sada pravděpodobně vydrží hodně let a bude důstojným partnerem vašich kuchařských dovedností. Objednejte si ji co nejdříve a začněte si vařit s potěšením!