Originální samolepky na dlaždice: nový styl pro vaši koupelnu

Potřebujete osvěžit svou koupelnu, ale nechcete investovat do finančně náročné renovace? Máme pro vás skvělou novinku! Pokud se vám zdá, že vaše dlaždice už nemají ten správný wow efekt, zkuste je oživit pomocí originálních samolepek na dlaždice. Ty jsou praktické, krásné a přináší nový styl do každé koupelny.

Kvalitní samolepky na dlaždice na trhu nejsou novinkou, ale…

Už leta jsou na trhu samolepící fólie, které můžete použít na dlaždice. Bohužel ovšem často nevydrží vysokou vlhkost, nesnáší teplotní změny a špatně drží na dlaždicích. Snažíte se ještě stále odlepit od podkladu a zbytky lepidla pak odstraňovat pomocí silného odlakovače.

Naštěstí se na trhu objevily výrobky, které působí mnohem kvalitnějším a spolehlivějším dojmem.

Samolpec na dlaždice, který obsahuje až 70% mramoru. Díky této složce vypadají samolepky velmi přirozeně, jakoby na dlaždice patřily už od začátku. Dobrý výrobce samolepek také využívá speciální hydrofobní (vodoodpudivý) nátěr, díky němuž jsou samolepky odolné vůči vlhkosti a teplotním výkyvům.

Zářivé barvy, zajímavé motivy

Díky vynalézavosti a kreativitě výrobců můžete dnes najít na trhu samolepky na dlaždice v podstatě v jakémkoli provedení a barevném provedení.

Chcete-li svou koupelnu změnit v oázu klidu a pohody, volte jemné neutrální barvy a jednoduché motivy. Naopak, pokud toužíte po extravagantním stylu, zkuste nějaký zajímavý grafický motiv nebo zajímavou cestovatelskou kombinaci.

Omezení se při výběru opravdu nejsou žádná!

A kam nás doporučují?

Na trhu existuje několik společností, které jsou při výběru samolepek na dlaždice zaručeně kvalitní a spolehlivé.

Jednou z nich je Smart Produkty, která nabízí skvělé samolepky od renomovaného amerického výrobce. Tyto samolepky jsou voděodolné, trvanlivé a velmi přívětivé i pro samotnou aplikaci. Vybírat můžete z celé řady zajímavých motivů a barev, které vám umožní dokonale zhodnotit vaše podlahy a obklady. Věřte nám, že změna může být radikální a na oko dokonale nepozorovatelná.

Jak udělat svou koupelnu dokonale moderní, osobité a originální? Investujte do kvalitních a spolehlivých samolepek na dlaždice!