Elegantní koupelnový věšák REA ROUND I pro dokonalý organizovaný prostor

Máte prostor pro horizontálně umístěný věšák na ručníky? REA Round je ideálním řešením! Právě díky horizontální poloze ručníky snadno usychají. Jeho instalace je snadná a perfektně drží díky dvěma kruhovým uchycením se silnou opěrou. Stříbrný odstín navíc dodá každému prostoru originalitu a lesk.

Elegantní koupelnový věšák REA ROUND I

K tomuto produktu je možné dokoupit další sanitární doplňky od stejné značky, například Mísa na mýdlo REA ROUND nebo Držák na toaletní papír REA Handel Vertical.

Specifikace produktu:

  • Upevnění ve tvaru kruhu
  • Horizontální poloha

Prostor v koupelně bývá vždy kritický a musíme s ním umět nakládat. Kromě toaleťáku a koupelnového setu patří mezi nezbytnost také koupelnový věšák, kam si pověsíme ručník. Elegantní koupelnový věšák REA ROUND I je ideální pro milovníky jednoduchosti a nadčasového designu. Jeho horizontální poloha umožňuje snadné usychání ručníků a kruhové uchycení zaručuje silné držení. V koupelně není nic horšího než když se nám věšák na ručníky neustále sklouzává a ručníky jsou po celé koupelně. S tímto elegantním stříbrným věšákem se vám to rozhodně nestane. Navíc přidanou hodnotou je originalita a lesk, dodané stříbrným odstínem.

Pochlubte se svou útulnou koupelnou s koupelnovým věšákem REA ROUND I.

Pokud tuto ikonickou kolekci doplníte o další sanitární doplňky stejné značky, vaše koupelna bude nejen elegantní, ale především dokonale organizovaná. Mísa na mýdlo REA ROUND krásně doplní váš umyvadlový prostor, zatímco držák na toaletní papír REA Handel Vertical zajistí, že vždy budete mít toaletní papír po ruce. Tyto sanitární doplňky se perfektně hodí k věšáku REA ROUND a navzájem se doplňují.

Neotálejte a skvěle doplňte svou koupelnu elegantním koupelnovým věšákem REA ROUND I s horizontální polohou a kruhovým uchycením.

Koupit koupelnový věšák REA ROUND I